KARIÉRA / STÁŽ / PRAXE

Nabízíme příležitost uplatnění absolventům vysokých škol, kteří mají zájem získat odborné znalosti v oblasti auditu, účetnictví, daní, financí a podnikání. V současné době hledáme spolupracovníky na pozici asistenta auditora. V případě vašeho zájmu o tuto pozici zašlete stručný profesní životopis na kancelar@fin-partner.cz.

Náplň práce:

  • ověřování vedení účetnictví a účetních závěrek klientů,
  • hodnocení ekonomických ukazatelů, zpracování finančních analýz,
  • zpracování zpráv auditora,
  • komunikace s klienty,
  • metodická pomoc klientům v oblasti účetnictví,
  • účetní poradenství, tvorba stanovisek k účetní problematice,
  • spolupráce s daňovým poradcem,
  • plánování a řízení auditů.

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci pro čerstvé absolventy VŠ,
  • odpovídající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu a samostatnosti kandidáta,
  • práci pod vedením odborníků s dlouholetou praxí v oboru,
  • vyškolení pro specializované počítačové programy,
  • práci na důležitých úkolech se samostatnou odpovědností,
  • moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (zaměření na účetnictví a daně výhodou),
  • uživatelská znalost PC (MS Office, internet, e-mail),
  • znalost podvojného účetnictví, účetní a daňové legislativy výhodou,
  • znalost cizích jazyků (především polština),
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost a příjemné vystupování,
  • motivaci k sebevzdělávání a schopnost rychle se učit.

Další informace:

  • Místo výkonu práce: Ostrava
  • Nástup: ihned, případně dle dohody

STÁŽ / PRAXE

Studentům 3.-5. ročníku vysokých a odborných škol nabízíme odbornou praxi v oboru účetnictví a auditu s možností získání stálého pracovního místa. Praxe probíhá v kanceláři u klientů a je časově flexibilní dle vašeho studijního plánu!

Důvody, proč na stáž a co získáte:

  • Rozšíříte si své teoretické znalosti
  • Získáte praktické zkušenosti v konfrontaci s vašimi teoretickými znalostmi
  • Podílíte se na skutečných zadáních u skutečných klientů
  • Máte zpětnou vazbu na vámi odvedenou práci
  • Vykonáváte odbornou práci a můžete při ní studovat i skládat zkoušky
  • Po ukončení studia máte možnost získat stálé pracovní místo v našem kolektivu

Požadujeme:

  • praktickou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet)
  • základní znalost angličtiny
  • schopnost týmové spolupráce
  • iniciativu, pečlivost, spolehlivost
  • a především odpovědnost

Diplomantům

nabízíme v rámci praxe možnost zpracování diplomové práce

Komora auditorů ČR - Samosprávná profesní organizace zřízená zákonem
za účelem správy auditorské profese v České republiceKomora daňových poradců ČR - V České republice je profese a činnost daňových poradců a Komory daňových poradců ČR upravena zákonem č. 523/1992 Sb. v aktuálním znění. Daňovým poradcem dle tohoto zákona jsou pouze fyzické osoby, které jsou zapsány v seznamu Komory daňových poradců ČR.Confederation Fiscale Europeenne -

Upozornění e-mailem

Nechcete hlídat a neustále myslet na důležité dny?

Přenechejte tuto starost na nás.

 Chci zasílat upozornění

QR vizitka

qr code